Časté otázky k inzerci

připravili jsme odpovědi na vaše nejčastější dotazy k inzerci

Proč se musím registrovat, když chci vložit inzerát?

Registrace na naše stránky je důležitá k tomu, abyste mohli pohodlně vložit Vaši nabídku či poptávku a zároveň měli dostupné veškeré služby v rámci inzerce. Po registraci se Vám automaticky vytvoří uživatelský účet, ve kterém naleznete mnoho užitečných funkcí pro práci s inzerátem. Mimo toho si můžete z naší nabídky vybrat takové služby, které zvýší možnost rychlejšího prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti.

Kdo může/nemůže vkládat inzerát?

Vkládat nabídku či poptávku může jakákoliv fyzická osoba nebo fyzická osoba podnikatel či právnická osoba podnikající na území ČR, která nabízí nemovitost k prodeji, pronájmu nebo výměně, resp. osoba, která nemovitost vlastní nebo k jejímuž nabízení je oprávněna plnou mocí od vlastníků nemovitost

Jaká je doba zveřejnění inzerátu?

Váš inzerát bude zveřejněn, dokud sami inzerát nesmažete, nebo po dobu 90 dnů. V případě, že inzerát neprodloužíte, bude automaticky deaktivován. Aktivovat jej poté můžete kdykoliv ve svém uživatelském účtu. Toto opatření je z důvodu aktualizace inzerátů. Často se tak stává, že uživatelé zapomínají svůj inzerát smazat poté, co již nemovitost prodali či pronajali.

Mohu vložený inzerát kdykoliv upravit?

Vložený inzerát můžete ve svém uživatelském účtu upravovat a to jak parametry nemovitosti, tak textovou část nebo vkládat či mazat fotografie nemovitosti.