Návrhy interiérů Ostrava – bytový architekt

Design interiérů bytů, domů a veřejných prostor

Bytový architekt, návrhy interiérů a bytový design

Záleží Vám na Vašem interiéru a chcete se vyhnout chybám před jeho realizací ? Poskytujeme kompletní servis bytového architekta a návrhy interiérů.

Bytový architekt případně bytový designér, Vám interiér bytu či domu navrhne a upraví dříve, než do něj investujete jedinou korunu. Vyslechneme si Vaše požadavky a zjistíme co se vám líbí a co máte rádi, v čem se citíte dobře. Navrhneme pro Vás interiér a spolu s vámi návrh dolaďujeme, tak aby splňoval Vaše představy.

U každé realizované zakázky zohledňujeme především požadavky zákazníka a snažíme se vytvořit návrhy interiérů, které splní předpoklady pro designové a především praktické bydlení. Co v návrhu interiéru podceníte na začátku, v průběhu realizace už nedohoníte. Vyhněte se předělávkám a změnám. To vše stojí čas a peníze! Snažíme se těmto problémům předcházet a proto Vám dodáme studie barevného sladění, stylu a designu, využití prostoru a společně s Vámi pak vybereme definitivní řešení.

Ne vždy se v interiéru podle posledních trendů budete cítit dobře, proto se snažíme pochopit představu každého zákazníka, jeho životní styl a osbnost. Návrh interiérů vytváříme s citem, snažíme se klientům poradit tak, aby byl výsledný interiér co nejlepší a zároveň odpovídající potřebám zákazníka. Snažíme se o to, aby byl interiér nejen praktický, ale i funkční, moderní a pohodlný. Vytváříme design interiéru vzdušně a prakticky jako celek, tak aby byl vkusný i po létech používání.

 

Návrhy Interiérů Ostrava, bytový architekt

 

 

Váš dům či byt je vaším domovem, místem, kde se máte cítit dobře vy, ne bytový architekt – designer!

Vyberte si z nabízených služeb designu interiérů a kontaktujte nás:

  • Návrhy interiérů, konzultace a poradenství
  • Designový, typový i atypický nábytek na míru,
  • Barevné poradenství – ladění interiéru, dekorace a doplňky, osvětlení
  • Dispoziční řešení interiéru
  • 3D vizualizace interiéru
  • Doporučení osvědčených řemeslníků a dodavatelů
  • Dohled nad realizací (rekonstrukce, stavební úpravy, autorský dozor při realizaci)
  • Návrhy interiérů bytů a domů zajišťuje kvalifikovaný bytový architekt – designér

 

Cena realizace závisí na Vašich potřebách a požadavcích. Návrh designu ovlivňuje cenu realizace významně méně než výběr použitých materiálů.

Pro více informací, nebo objednání našich služeb nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře